.

.

New
Менли 190040б 79мм Коленесто Вратило

Менли 190040б 79мм Коленесто Вратило

DEN 8159.84

Тековен
Во продавницата

Комбинирајте ги овие одлични коленести вратила со Клипови Од Серијата Менли Платина, Менли Х-Зрак или јас-Зрак (Турбо Туф) поврзување прачки и Или Клевит Или ACL Трка Лежишта. you имате крајната ротирачки собранието!. Вистинскиот Производ може да варира**. Менли Спорт Компактен-Коленесто Вратило : " Тркачка Серија " сега се достапни за mitsubishi 4 G63/4 G64; заедно со нашите целосно обработени "Турбо Туф Серија" палка за мицу 4 G63/4 G64 и Субару EJ20/EJ25 мотори. Комбинирајте ги овие одлични коленести вратила Со Клипови Од Серијата Manley Platinum, Manley H-Зрак Или I-Зрак (Турбо Туф) поврзувачки прачки и Или Clevite Или ACL Трка лежишта.и имате крајно ротирачко склопување!.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди