.

.

New
Tcnewcl Слајд Гледач Магнетна Светлосна Кутија За Фото Слајд И Филм Негативно Скенирање, Ултра-Тенок Осветлен Панел За Табла За Цртање Тетоважа, Скицирање, Матрицирањ?

Tcnewcl Слајд Гледач Магнетна Светлосна Кутија За Фото Слајд И Филм Негативно Скенирање, Ултра-Тенок

DEN 1.33

Тековен
Во продавницата

Ултра-Тенка Светлосна Подлога за Слајдови : TCNEWCL LED светлосна подлога silde viewer, големина А4, овозможува скенирање на многу фотографии, слајдови, позитивен и негативен филм истовремено со вашиот телефон, зачувување и поставување на кој било социјален медиум Дигитализирајте Ги Вашите Слајдови и Негативи : Пред да ги скенирате слајдовите и негативите, прво преземете ја апликацијата за скенирање на вашиот телефон. Се препорачува да користите Апликација За Слајдови (за скенирање слајдови) и Апликација Филмбокс (за скенирање негативи). Прилагодлива Осветленост : оваа led светлосна кутија има 3 нивоа на осветленост за прилагодување, вие сте во можност да ја добиете потребната осветленост со нежно допирање на прекинувачот за вклучување/исклучување. Опции Со повеќе Напојувања : УСБ-кабел за напојување е вклучен во пакетот, лесно можете да го напојувате со компјутер, лаптоп, енергетска банка, УСБ-адаптер, УСБ-центар итн. Магнетно Позадинско Осветлување : вклучени 2 x Магнети(Случајна Боја) ви одговараат за да обезбедите слајдови и негативи на Светлосната Подлога. Елиминирајте ја маката за израмнување на негативите на тркалање.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди