.

.

New
Опрет 2 Пакувајте Мантили За Деца, Пончо За Дожд За Повеќекратна Употреба Со Качулка И Ракави Водоотпорни Мантили За Дожд За Момчиња и Девојчиња

Опрет 2 Пакувајте Мантили За Деца, Пончо За Дожд За Повеќекратна Употреба Со Качулка И Ракави Водоотпорни Мантили

DEN 207.84

Тековен
Во продавницата

Крпа Предвремено затворање. Миење Раце Само. ☂ СОВРШЕНО СЕ ВКЛОПУВА-Градите : 40.1 инчи, должина на ткаенина : 33.5 инчи, должина на ракавот : 15. Совршен и за момчиња и за девојчиња. Ве молиме потврдете ја големината пред нарачката. ☂ ЕКОЛОШКИ МАТЕРИЈАЛ-Изработен од еколошки ева материјал во светла боја, детскиот мантил За деца Е нетоксичен, нема мирис и безопасен, во споредба со пвц. ☂ ЕДНОКРАТНО и меко, дише и удобно за носење. ☂ ВОДООТПОРЕН И ПРЕНОСЛИВ-материјалот е исклучително водоотпорен. Дождовните палта може да се преклопат во мала големина, само чувајте го во ранецот за итни случаи. Идеален за тематски парк, дождлив ден, пешачење, кампување, возење и други активности на отворено. ☂ БЕЗ РИЗИК КУПУВАЊЕ-тимот за поддршка На Opret е секогаш подготвен, ве молиме слободно контактирајте не доколку имате какви било прашања во врска со производот или нарачката.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди