.

.

New
Божиќна приказна - Постер за филм на Ралфи 24х36 инч

Божиќна приказна - Постер за филм на Ралфи 24х36 инч

DEN 1153.60

Тековен
Во продавницата

Стандардна големина : 24 на 36 инчи Печатено со живописни, долготрајни мастила. Официјално лиценциран и печатен во САД. Валано : Пакувано валано и завиткано во пластика за да се заштити од солзи и набори за време на транспортот. Едноставно обратна тркала до израмнување за виси по приемот. Стандардна големина : 24 на 36 инчи. Печатено со живописни, долготрајни мастила. Официјално лиценциран и печатен во САД. Валано : Пакувано валано и завиткано во пластика за да се заштити од солзи и набори за време на транспортот. Едноставно обратна тркала до израмнување за виси по приемот.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди