.

.

New
Мачка Гајба Кејџ Игралиште 3-Ниво 46 Инчен 360° Ротирачки Тркалца Метална Жица Одгледувачница За Мачки За Миленичиња Со Бесплатна Импровизирана Лежалка 3 Кревет За Ма

Мачка Гајба Кејџ Игралиште 3-Ниво 46 Инчен 360° Ротирачки Тркалца Метална Жица Одгледувачница За Мачки

DEN 0.33

Тековен
Во продавницата

●Екстра Големо Место За Вежбање ● Одгледувачницата За Мачки е совршена за 1 до 3 мачки, а исто така и за мали миленичиња како заморчиња, порове, зајаци итн Карактеристики 3 влезни врати и врвен светларник за чистење, влегување, хранење и удобни интеракции. ●Забавен Кројач направете свој стан за мачки или пристоен кафез за мачки што ги задоволува вашите needsетски, облици или потреби за големина и делува како безбедно засолниште за вашите мачиња. Quaster за заклучување quaster од 360 степени ротираните тркалца за заклучување можат да ви помогнат лесно да го преместите кафезот насекаде и да ги заклучите тркалата за да ја задржите гајбата на место. ®Лесно за поставување. овој кафез за мачки е задолжителен за сите љубители на мачки. Квалитетот на нашата игралиште за мачки изградена со едноставни упатства за склопување ќе се постави за 20 минути. Мачка Кафез Мачка Гајба Одгледувачница Куќиште Игралиште.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди