.

.

New
Кспорт БКМД050-423СО Прокомп Биг Кочница Комплет Мерцедес Бенц Ц Класа 2000-2007

Кспорт БКМД050-423СО Прокомп Биг Кочница Комплет Мерцедес Бенц Ц Класа 2000-2007

DEN 383.68

Тековен
Во продавницата

Многу време и напор оди во истражување и развој И Кспорт има целосен тим инженери кои постојано ги подобруваат нашите производи Нашите производи се произведуваат со најквалитетни материјали.000 квадратни метри. соба посветена само на цпу машини кои можат да произведат 90% од нашите делови од нула и целосно во куќата. Во моментов имаме над 1200 апликации и таа листа продолжува да расте на месечна основа. Нашиот # 1 фокус е висококвалитетни производи. Нашите инженери трошат долгогодишно време анализирајќи ги материјалите што се користат во сите наши производи за да се осигураат дека ги исполнуваат највисоките стандарди. Материјалите од секоја пратка што ја добиваме се темелно тестирани и повторно тестирани. Ако некои материјали се надвор од спецификациите, целиот материјал се повлекува пред да ја погоди производната линија и се испраќа назад до добавувачот.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди