.

.

New
Заах Тоалетна Четка Без Нокти Тоалетна Четка За Домаќинство Монтирана На Ѕид Поставена Луксузна Хотелска И Клубска Четка За Тоалетна Четка Од Нерѓосувачки Челик Ч

Заах Тоалетна Четка Без Нокти Тоалетна Четка За Домаќинство Монтирана На Ѕид Поставена Луксузна Хотелска И Клубска

DEN 552.00

Тековен
Во продавницата

Тоалет Четки Brономската четка за тоалет е професионално дизајнирана за вашата бања, што ја прави вашата бања поуредна и помодерна. Производот е висококвалитетен, издржлив, чист и без остатоци и е добар помошник за чистење. Полу-сферични, четка главата, чиста без ќорсокаци. густа густа глава на четка, добра цврстина. Brономската четка за тоалет е професионално дизајнирана за вашата бања, што ја прави вашата бања поуредна и помодерна. Производот е висококвалитетен, издржлив, чист и без остатоци и е добар помошник за чистење. Полу-сферични, четка главата, чиста без ќорсокаци. густа густа глава на четка, добра цврстина. Тоалетна Четкаедноставен и елегантен дизајн работи за секоја бања, тоа е задолжителен додаток за чистење на вашата бања.Ако го добиете производот со скршен, ве молиме фотографирајте и контактирајте не откако ќе ја добиете парцелата. Ние ќе одговориме и ќе го организираме вториот превоз или наплата многу наскоро.Бруто тежина : 380 грама.Материјал : ПП + нерѓосувачки челик.Боја : сина, зелена, розова.Метод на инсталација : без удирање. Ве молиме проверете ја големината и бојата пред да купите. Ве молиме имајте предвид дека поради различните монитори, може да се појави мала хроматска аберација, ве молиме разберете.Времето на испорака е 10-25 денако сеуште не можете да ја добиете вашата нарачка по 30 дена, ве молиме контактирајте не.Ако ви требаат други стилови, ве молиме контактирајте ме.Нашите продавници доаѓаат во различни стилови и бои, можете да отидете во мојата продавницаако имате какви било прашања во врска со производот,ве молиме контактирајте не во рок од 7 работни дена од приемот на производот.ако не го добиете производот во рок од 30 дена, ве молиме контактирајте не на време.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди