.

.

New
PMX35-3A Прилагодливо Линеарно Напојување СО ЕДНОНАСОЧНА СТРУЈА 35V, 3A СО LAN/USB/RS232C

PMX35-3A Прилагодливо Линеарно Напојување СО ЕДНОНАСОЧНА СТРУЈА 35V, 3A СО LAN/USB/RS232C

DEN 1467.20

Тековен
Во продавницата

Излез на напон : 0 ДО 35 V; Излез На Струја : 0 ДО 3А Влезен Напон : 110 VAC. Lan/USB / RS232 C како стандарден интерфејс (LAN : LXI во согласност). Сериски регулатор (Линеарен) систем со одлични перформанси на бучава. Вклучена е 5-Годишна Гаранција, Прирачник за Работа и Кабел за Напојување.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди