.

.

New
Покемон 18 - инчен Кадифен Шприц За Спиење - Покемон За Гушкање-Мора Да Има За Обожавателите На Покемон-Кадифен За Патување, Возење Со Автомобил, Време за Дремка и Вре?

Покемон 18 - инчен Кадифен Шприц За Спиење - Покемон За Гушкање-Мора Да Има За Обожавателите На Покемон-Кадифен За

DEN 959.84

Тековен
Во продавницата

ГУШКАЊЕ Придружете се на забавата со симпатичниот И цврсто Кадифен Кадифен, задолжителен за сите обожаватели на Покемон! ИКОНСКИ ПОКЕМОН симпатичната Верверица е еден од најомилените Покемони ширум светот!. Верверичката ПОДГОТВЕНА ЗА ПАТУВАЊЕ е совршен придружник за патување за да ја преземе секоја авантура. АВТЕНТИЧНИ ДЕТАЛИ Кадифен Кадифен Изгледа како да скокна веднаш од Анимираната Серија Покемон!. ОФИЦИЈАЛЕН ПРОИЗВОД Покемонскиот Кадифен Кадифен Е официјално лиценциран производ Од Покемон од Јазварес.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди