.

.

New
Бемемо 20 Парчиња Најлон Флеш Диск Клучеви За Јаже Со Ремен Во Боја ЗА ЛИЧНА Карта УСБ ЛИЧНА Карта МП3 Клучеви За Плеер Клучеви За Мобилен Телефон, 4 Бои

Бемемо 20 Парчиња Најлон Флеш Диск Клучеви За Јаже Со Ремен Во Боја ЗА ЛИЧНА Карта УСБ ЛИЧНА Карта МП3 Клучеви За

DEN 127.84

Тековен
Во продавницата

Мал и пренослив : прстенот со сплит клуч е 2,5 см/ 1 инч во надворешен дијаметар, а јажето мери прибл 5 см/ 1,96 инчи во должина, заедничка големина за секојдневна употреба. Јаже со различна боја : овој комплет јаже има 4 бои, црна, црвена, жолта и сина, различни бои за избор и класификација, а приврзокот за клучеви е во сребрена боја. Издржлив материјал : најлонски ремени и метални клучеви, ременот не е лесно да се искине, додека металниот прстен нема лесно да добие ' рѓа или erзија, обезбедувајќи долг век на траење. Широк спектар на употреба : јажето за клучеви е погодно за држење додатоци за електроника со мала тежина, како ШТО СЕ USB флеш-уред, mp3 плеер, мобилни телефони, ЛИЧНА карта, камера, блиц светла итн. Количина : пакетот вклучува 20 парчиња приврзок за клучеви, а јажето е во 4 бои, 5 парчиња во секоја боја, изобилство количина за ваша употреба.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди