.

.

New
Suntouch Warmwire Electric под комплет за греење на подот со ConnectPlus Smart Thermostat, 120V, 10 квадратни. Ft.

Suntouch Warmwire Electric под комплет за греење на подот со ConnectPlus Smart Thermostat, 120V, 10 квадратни. Ft.

DEN 1.67

Тековен
Во продавницата

Електричното подно загревање на топлината се тркала лесно за да се инсталира под плочка, камен, дрво или ламинат во домови и комерцијални згради, а жицата може да се изврши околу опструкции и незгоден простор Комплетот вклучува Wire, Connect Plus Ecroppence Ecroppare Thermostat со далечински пристап и домашна интеграција, работејќи со Alexa и Hey Google, нашиот сензор за подот и упатството за упатства. Оваа жица ќе покрие 10 квадратни метри кога користите растојание од три инчи, работи со моќност од 120 волти и е идеална за прилагодување за да одговара на кој било простор. Брза, едноставна и економска инсталација на зрачна подот на топлина над иверица, табла за поддржувачи или бетонска плоча. Двострана лента, монитор за дефект на гласно и кабел се продаваат одделно. Линијата за производи Suntouch вклучува опции за над подот, помеѓу системите за заливот Joist, или бетонски вградени системи. Системите се достапни за затоплување плочки, камен, дрво, ламинат и други подни облоги. Со над 30 години искуство во дизајнирање на електрични системи за греење на подот, можете да се чувствувате уверени во изборот на систем на сончање. Имаме докажана репутација со илјадници успешни инсталации низ Северна Америка. Опции за теми во боја, далечински пристап, големи екрани на допир и контрола на температурата на подот или воздухот. Намалете ја цената на енергијата со иновации како ресетирање на отворено во Sunstat Connect. Овој комплет Connect Plus Warmwire прави брза и едноставна инсталација за затоплување на подот. Willе обезбеди топлина да ги загрее подовите и да помогне да се задржат бањата, кујната и влезните подови суви и безбедни. Овој комплет вклучува жица за греење на подот од 120 волти, која опфаќа површина од 10 квадратни метри кога е инсталиран со растојание од 3 инчи, термостат на допир на допир на допир на допир на допир на допир на допир на допир на допир на допир на допир на допир на допир на допир на допир на допир на 3 инчи. Термостатот Connect Plus поддржува Wi-Fi конекција со апликации за безжична технологија Android и i OS мобилни уреди што можат веднаш да се гледаат преку вашиот мобилен уред користејќи оперативни системи Apple i OS и Android. Бесплатна апликација за домови од Вотс може да се преземе од продавницата за апликации онлајн продавница или продавницата за Google Play. Connect Plus работи со Alexa и Hey Google за говорна контрола на вашиот систем за затоплување на подот.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди