.

.

New
Бебе Круна Принцеза Златни Круни Дијадема Кристална Капа Девојки Прв Роденденски Подарок

Бебе Круна Принцеза Златни Круни Дијадема Кристална Капа Девојки Прв Роденденски Подарок

DEN 172.64

Тековен
Во продавницата

чувствував Еластично затворање. ●Подарок за Прв Роденден За бебе + Бебешка круна розова и златна сјај со принцеза златни круни девојки дијадема кристална капа почувствувана постава внатре и цветен дизајн однадвор,костум за бебешка круна за подарок за прв роденден за бебиња, декорација за забави ,фотографирање или секојдневен живот. ●Висококвалитетен Премиум Материјал 100% Полиестер, круна за роденденска девојка Изработена од висококвалитетна еластична лента За глава, безбедно одговара на главата на детето. Еластичната лента може да се протега околу задниот или предниот дел на главата, е многу мека и удобна,сјај и Вештачки Цвет. ●Удобност И Леснотија ● еластичната лента може да се протега околу задниот или предниот дел на главата, носена на бебето за да покаже аристократски темперамент, рачно изработена, уникатна, мека и многу удобна за носење, совршена роденденска декорација некогаш Круна. ●Подарок За Роденден на Ангели За Бебиња ● Круна За Бебиња најдобар подарок за деца. Може да биде посебно време да славиме со нив додека растат, слободно контактирајте не доколку има некаков проблем. ●Соодветна големина на возраста ● Секоја капа Со број на шапката, од 1/2 до 6 Години, изберете ја соодветната за вашето бебе, многу посебна скапоцена роденденска капа.15 инчи, ширина-11см/ 4. Бебе Девојка Роденден Круна Цвет Дијадема Лента За Глава. Златна Сјајна Круна! Навистина одговара за кралско семејство, изработено со златен сјај, розова облога од филц и вистински допир на елеганција. Круната е совршена за родендени од сите возрасти. Овие Роденденски Круни се исто така супер меки, лесни и еластични, така што нема да остават никакви траги на главата на вашето бебе; бебињата дури и не чувствуваат дека Роденденската Круна е таму!.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди