.

.

New
Женски Тенкови Врвови Со Квадратен Врат Основен Блок Во Боја Хенли Кошули Обична Течна Блуза Елек Кошули Летни Плисирани Врвови Без Ракави

Женски Тенкови Врвови Со Квадратен Врат Основен Блок Во Боја Хенли Кошули Обична Течна Блуза Елек Кошули

DEN 3.00

Тековен
Во продавницата

ларас туника врвови за жени Произведено ВО САД и Увезено. Подароци За Жени/Мајка/Девојки! ●ИНФОРМАЦИИ за ИСПОРАКА ● Забрзана Испорака : 5-8 Дена.Стандардна испорака : 7-14 Дена. Вклучи затворање. Миење Раце Само. + [Трендовска Облека + Мода + Нови Изданија Секој Ден] ве Молиме пребарајте го нашиот бренд + Дуксери / Блузи / Фустан / Маици / Боди / Блејзери / Палта / Маици / Дуксери / Блузи / Кардиган / Џемпери / Јакна Од Јакна / Облека Облека / Денот На Вљубените / Денот На Свети Патрикс / Велигден / Денот На Независноста / 4 јули / Ноќта На Вештерките / Денот На Благодарноста / Божиќ / Пролет / Летен Одмор/ fall / зима / Нова Година 2023/ Договор За Црн Петок / Сајбер Понеделник / / Идеи За Подароци / Дозвола За Продажба. € Уникатен Дизајн : Без Ракави, секси v вратот, лабава вклопуваат, основни, повик и навистина симпатична резервоарот блузи. Дизајнот На V-вратот може да го подобри вашиот темперамент и да ја истакне фигурата, што ве прави слатки и секси!. € Натпревар : овој голи V-вратот резервоарот е разноврсна. Можете да го носите со фармерки, здолништа, панталони за облекување, па дури и јога панталони. Може да се носи самостојно или со јакна од кошула, кимона, итн. Се совпаѓа со се за секојдневен изглед. ● Прилика : Погоден За Дома, Секојдневно Носење, Плажа, Одмор, Работа, Состанок, Спорт, Улица, Шопинг, Вечер, итн. Тоа е совршен избор за подароци за жени и тинејџерки. ● Извонредна Услуга По продажбата : можете да добиете поврат во рок од 30 дена од која било причина во секое време. Исто така, обезбедуваме 8 часа онлајн поддршка за услуги на клиентите секој ден. Ако имате било какви прашања , ве молиме слободно контактирајте не. ( ✿ ◠ ‿ ◠ ) You добредојдени сте да купите во нашата продавница, ви посакувам среќен шопинг★★★ ✔Ве Молиме Погледнете ја нашата големина на сликата што ја даваме, а не Табелата Со Големини. Сите големини се рачна мерка, ќе има околу 1-3 инчи грешки што е нормално. ●Различни Стилови, големината е различна, ве молиме видете ја табелата со големини прикачена на сликата.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди