.

.

New
Билштајн 36мм Монотубе Потпора Собранието

Билштајн 36мм Монотубе Потпора Собранието

DEN 3.00

Тековен
Во продавницата

Димензии на пакетот : 68,58 H x 21,336 L x 21,462 W (сантиметри) Тежина на пакетот : 11,4 фунти. Тип на вклопување : Специфично За Возилото. Земја На Потекло : Германија. Билштајн Б6 Амортизерите За Изведба Се Надградба На Перформансите На Амортизерите За Ое Дизајнирани Да Бидат Спарени Со Пролетта На Фабриката За Ое. Овие Амортизери Нудат Поставки За Специфични Вентили За Примена Со Дизајн На Монотуб За Да Ги Изнесат Најдобрите Перформанси За Ракување На Возилото. Секој Амортизер Е Ригорозно Тестиран За Квалитет Што Ги Исполнува Или Надминува Стандардите За Ое. Амортизерите За Перформанси Б6 Ќе Обезбедат Подобрена Безбедност И Перформанси На Ракување Со Дополнителна Корист Од Светски Познатиот Квалитет На Билштајн.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди