.

.

New
Мобестех Патување Електроника Организатор Торба Патување Кабел Организатор Торба Електроника Додатоци Организатор Торбичка Носење Патување Случај УСБ Кабли Слу

Мобестех Патување Електроника Организатор Торба Патување Кабел Организатор Торба Електроника Додатоци Организатор

DEN 2.33

Тековен
Во продавницата

Погоден за енергетска банка, кабел за податоци, УСБ-диск, телефон, пренослив хард диск и сл Дизајн на повеќе мрежи и ремени, одржувајќи ги вашите работи организирани и лесни за вадење кога е потребно. произведен со професионална технологија за да се осигура дека производот може да работи долго време. Зголемен простор, може да ја држи енергетската банка и преносливиот хард диск одеднаш. Со дизајн на повеќе области, одржување на вашите електронски уреди во различна област, а не повеќе неуредни. Погоден за енергетска банка, кабел за податоци, УСБ-диск, телефон, пренослив хард диск и сл. Дизајн на повеќе мрежи и ремени, одржувајќи ги вашите работи организирани и лесни за вадење кога е потребно. произведен со професионална технологија за да се осигура дека производот може да работи долго време. Зголемен простор, може да ја држи енергетската банка и преносливиот хард диск одеднаш. Со дизајн на повеќе области, одржување на вашите електронски уреди во различна област, а не повеќе неуредни. Опис организаторот за патување по електроника е удобен и практичен, со одлична текстура и може да ви служи долго време без лесно оштетување. Исклучителната изработка може да ви послужи добро без лесно кршење. Ова е многу практичен организатор на патувања по електроника. Карактеристики-Боја : Сиво-Материјал : Оксфордска ткаенина Полиестер - Големина : 20, 00Х12, 50Х4, 00см 7, 86Х4, 91Х1, 57ин-Зголемен простор, може да држи енергетска банка и пренослив хард диск одеднаш.- Со дизајн на повеќе области, одржување на вашите електронски уреди во различна област, а не повеќе неуредни.- Погоден за енергетска банка, кабел за податоци, УСБ-диск, телефон, пренослив хард диск и сл.- Повеќе мрежи и дизајн на ремени, одржувајќи ги вашите работи организирани и лесни за вадење кога е потребно.- произведен со професионална технологија за да се осигура дека производот може да работи долго време. Пакет Вклучувајќи 1 х Кабел Организатор.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди