.

.

New
UXZDX Розова Тава За Млеко,Алуминиумска Легура Мини Готвење Тестенини Тенџере Нелеплив Тенџере Стаклен Капак Големина,16cm

UXZDX Розова Тава За Млеко,Алуминиумска Легура Мини Готвење Тестенини Тенџере Нелеплив Тенџере Стаклен

DEN 1.33

Тековен
Во продавницата

Маифан камен слој, нелеплива тава, помалку гасови, лесен за чистење Дебело, магнетно дно на тенџерето, не избирајте печки, заштеда на енергија и заштита на животната средина. Двојна порта пренасочување лесно фрлање. Рачка против горење, удобен зафат, може да се закачи. Калено стакло за визуелизација, безбедно отпорно на експлозија, видливо готвење. Име на производ : Млеко Панматеријал : алуминиумска легура долен тип : композитно повеќеслојно дно применливи луѓе : возрасни применлива сцена : дневно, подароци погодни за : природен гас и индукциски шпорет алуминиумскиот дизајн е и лесен и топлински спроводлив рачката со мек допир овозможуваonomономско држење и леснотија на готвење пакетот вклучува : 1*тенџере со тенџере и тенџере со топло млеко.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди