.

.

New
MISTBEE Пчела/Колибри/Пеперутка Ѓердан Крст Накит Подароци 925 Стерлинг Сребрен Крст Приврзок Ѓердан За Нејзините Жени Девојки

MISTBEE Пчела/Колибри/Пеперутка Ѓердан Крст Накит Подароци 925 Стерлинг Сребрен Крст Приврзок Ѓердан За Нејзините

DEN 1.67

Тековен
Во продавницата

Ѓердан Од Колибри Инспирација : Колибри е посебен вид птица со супер висока способност за летање, што ја симболизира слободата и слободата Крстот симболизира љубов и спасение. Единствената комбинација на двете подразбира вечна љубов. Материјал : Ѓердан Од Колибри е направен од 925 Сребро. Нема да исчезне. Без олово, без Никли И Антиалергија. Големина : Големина На Приврзок Од Колибри Крст : 0, 67х1, 11 инчи. Синџирот на ѓердан е 18"+2 " продолжен синџир. Лесно се совпаѓа. Подарок : тоа е изненаден подарок за вашата ќерка, мајка, сопруга, девојка, најдобра пријателка, внука, сестра или себе си кога На Денот на Мајката, Денот на Вљубените, Годишнината, Дипломирањето, Роденденот, Денот на Благодарноста, Божиќ. По Услугата : прво ја почитуваме деловната филозофија на клиентот и обезбедувањето квалитет. Ако имате било каков проблем или не сте 100% задоволни со нашите производи, ве молиме контактирајте со нас преку е-пошта, ние ќе го решиме за вас во рок од 24 часа.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди