.

.

New
ДОИТУЛ Кабинетот Шарки Шарки Шарки Кабинетот шарки 300 парчиња-Директно Покрива Врата Завртка За Шарка Декоративни Црна Мм Шкаф Кабинет Прозорец Фиока Кабинетот Ша

ДОИТУЛ Кабинетот Шарки Шарки Шарки Кабинетот шарки 300 парчиња-Директно Покрива Врата Завртка За Шарка

DEN 176.64

Тековен
Во продавницата

Добро за прикривање завртки на шарките, чувајте го мебелот, прозорците или вратата чисти Пакетот вклучува 100 парчиња пластични капаци за завртки за шарки. Лесен за инсталирање, не е потребна алатка. Пакетот Вклучува 100 x Корици Карактеристики-Големина : 1. 2х0, 95х0, 6см-Пакетот вклучува 100 парчиња пластични капаци за завртки за шарки. - Лесен за инсталирање, не е потребна алатка. - Материјал : Пластика-Добро За прикривање завртки на шарките, чувајте го мебелот, прозорците или вратата чисти.Информации за стоки Ова е збир од 100 парчиња шарка завртка капаци. Покријте завртки за шарки, задоволни од вашите очи. Изработени од пластичен материјал, овие капаци за завртки за шарки се користат и се лесни за инсталирање.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди