.

.

New
Разговор Ѕид Звучник-Бела

Разговор Ѕид Звучник-Бела

DEN 1.00

Тековен
Во продавницата

Количина На Пакетот : 1 Тип На Производ : Компјутерски Звучник. Димензии на пакетот : 30,988 см (Л) х 26,67 см (Ш) х 11,684 см (Ч). Земја На Потекло : Кина. - Ѕид звучник-Разговор - Добро Се Вклопува со повеќето средини - Лесна инсталација-Вграден засилувач-вградена контрола на јачината на звукот-Тежина : 4,5 килограми.2 " Д-ВАЈТ-ВАЛКОМ ЕНЕРГЕТСКИ ЕДИНИЦИ (0) В.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди