.

.

New
Попрскана Неутрална Песочна 6 Унца Силиконска Чаша За Ужина Со Капак и Рачки

Попрскана Неутрална Песочна 6 Унца Силиконска Чаша За Ужина Со Капак и Рачки

DEN 1.00

Тековен
Во продавницата

Подигнете ја вашата закуска со овој симпатичен сад во движење; Се Одликува со монохроматски попрскан песочно-кафеав финиш Направено од висококвалитетен силиконски материјал за храна; безбедна Машина за Миење Садови кога е дома; Лесно се брише кога сте во движење. Држи приближно 6 унци и мери со дијаметар од само 4 инчи. Совршен за чување крекери, чипс, овошје и слично во движење, истовремено спречувајќи неред во вашите торби или во автомобилот. Содржани во заштитно пакување; Подготвен За лесен подарок за роденден, празник, туш, Божиќ или друга прослава.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди