.

.

New
Симоеи Тост Голема Торба За Шминка, Женска Пренослива Торба За Организатор На Кармин Со Голем Капацитет Со Кожна Козметичка Торба со Четка за Шминка, За Пренослива

Симоеи Тост Голема Торба За Шминка, Женска Пренослива Торба За Организатор На Кармин Со Голем Капацитет Со

DEN 0.67

Тековен
Во продавницата

●Шармантен И Шик Дизајн●долниот оддел на патничката торба за шминка со преграда е дизајниран со специјален држач за четки и пвц делител отпорен на дамки,така што може да ја одржува вашата шминка и четки уредни и уредни Екстра големото отворање и висококвалитетниот хардверски патент го олеснуваат пристапот до залихите за шминка. € Голем Капацитет Q Димензија : 9.7 Инч, Доволно простор може да ги собере сите ваши потреби за нега на кожа или шминка , совршени за носење козметика и тоалети кога патувате. ●Премиум Материјал●оваа козметичка кеса е изработена од водоотпорна стп кожна ткаенина за трајна употреба, нежна е и мека на допир и лесна за чистење, водоотпорната и нечистотија стп кожа ја спречува влагата од козметиката и тоалетите внатре. € Мултифункционален●не само што може да се користи како торба за шминка за патување, козметичките кутии и како торба за перење, тоалетна торба, Одлична За патување и секојдневна употреба,како што се патување,одмор,службено патување,теретана,кампување,бања,активности на отворено итн. `+Внимателен И Долготраен Подарок. Исклучителниот изглед на чантата за шминка е погоден за сите сезони, а неговата практичност ја прави одличен подарок за вашите пријатели и семејство На родендени, Денот на Мајките,Денот на Жената, Божиќ, Денот на Вљубените, Годишнините.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди