.

.

New
Баријатриска Порција Контрола Бенто Ручек Кутија, Контејнер за Складирање &засилувач; Плоча Розова &засилувач; Сино Пакување

Баријатриска Порција Контрола Бенто Ручек Кутија, Контејнер за Складирање &засилувач; Плоча Розова &засилувач; Сино Пакување

DEN 0.33

Тековен
Во продавницата

Бпа-слободен храна одделение силиконски 2 Делови Контрола Прегради. Двојните прегради ја одржуваат храната одвоена. Вклучува прибор за вилушка и лажица за повеќекратна употреба. Отпорен на истекување и херметички пластичен капак. Капакот за заклучување ја чува храната во кутијата за ручек. Лесно се отвора и затвора. Микробранова Печка И Машина За Миење Садови Безбедно. Многу лесен за чистење и безбеден за миење садови. Бидејќи тие компресираат, складирањето е лесно!. Бпа-слободен храна одделение силиконски. 2 Делови Контрола Прегради. Двојните прегради ја одржуваат храната одвоена. Вклучува прибор за вилушка и лажица за повеќекратна употреба. Отпорен на истекување и херметички пластичен капак. Капакот за заклучување ја чува храната во кутијата за ручек. Лесно се отвора и затвора. Микробранова Печка И Машина За Миење Садови Безбедно. Многу лесен за чистење и безбеден за миење садови. Бидејќи тие компресираат, складирањето е лесно!. Кутијата За Ручек Бенто За Контрола На Порциите, Садот За Складирање И Чинијата од Баријатрипал е неверојатно разноврсна алатка 3-во-едно за да ја замени таа стара пластична кутија за ручек, чинија или сад за храна. Тој е дизајниран да ги покрие сите ваши потреби : можете да го користите за пакување домашни оброци, овошје или здрави закуски. Нашата Кутија За Ручек, Сад За Складирање И Чинија Вклучува удобен сад за зачини и прибор за вилушка и лажица за повеќекратна употреба што се чува веднаш во капакот! Благодарение на неговите 2 прегради и пластичниот капак отпорен на истекување, гарантираме дека вашата храна ќе остане внатре и нема да се истури. Кутијата За Ручек Бенто, контејнерот За Складирање и функцијата за склопување Плочи помага да се организираат вашите кујнски ормари : само притиснете надолу кога ќе завршите и ја намалува нејзината големина на 1/3! Тоа е совршен сад за храна за заштеда на простор ШТО МОРА да го имате во вашиот дом! Нашата Кутија за Ручек 3-во-едно, Сад За Складирање И Чинија е направена со сертифициран силикон за храна без БПА и е одлична за чување остатоци од претходната ноќ во замрзнувач,загревање во микробранова печка наутро и само ставање на садот во машина за миење садови без грижи.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди