.

.

New
Отстранувач на Влакна за Домашни миленици-Отстранувач На Влакна За Кучиња За Повеќекратна Употреба-Ролери ЗА Коса ЗА Миленичиња ОРДОРА-Отстранувач На Влакна За Ма

Отстранувач на Влакна за Домашни миленици-Отстранувач На Влакна За Кучиња За Повеќекратна Употреба-Ролери

DEN 3.00

Тековен
Во продавницата

Отстранете Го Крзното Брзо, Заштедувајќи Време и Напор Отстранувач На Влакна Од Кучиња-овој отстранувач На влакна за миленичиња зема коса од мебел, кауч, теписи, чаршафи, ќебиња, утешители, облека, автомобили и многу повеќе со еден удар Само брзо еднаш, за неколку секунди ќе бидете изненадени од тоа колку влакна Собира Отстранувачот На влакна Од Домашни Миленици Орда. Со овој валјак за влакненца за влакна од домашни миленици, не мора да влечете несмасни вакууми. Супер Лесен за Употреба, Го Зема Речиси Секое Парче-Едноставно превртете ја алатката напред и назад. Отстранувачот на влакна од мачки лесно може да ја отстрани косата без да ја заглави ткаенината. Било да е тоа крзнени мачки или пролевање кучиња, овој валјак за коса за мачки работи. Не мора да барате постелнина отпорна на миленичиња. Наместо тоа, брзото чистење ќе го задржи вашето домашно крзно без крзно. Забелешка : ве Молиме користете ја алатката на пролеана коса, а не на телото на вашите миленици. Самочистење Отстранувач На Крзно За Миленичиња За Повеќекратна Употреба, Вреди да се инвестира-ролерот за коса за миленичиња е еднократно за долготрајна употреба. За разлика од ролери за еднократна употреба, овој отстранувач на влакна за куче за кауч не бара батерии, лепливи ленти или лепливи хартии што го губат стисокот по само неколку удари. Не треба да кинете хартија или да одвоите време за полнење. Повеќе не трошете пари на полнење. Практично За Чистење-отстранувачот на влакна за миленичиња ги заробува влакната и влакната од домашни миленици во неговиот скриен оддел, така што се што ви треба е да ја испразните комората. Копчето за отворање на комората е точно на рачката. Горниот дел се отвора ако го притиснете копчето. Ролерот за влакненца за миленичиња е лесен за одржување-исчистен со влажна крпа, ролерот за влакненца за кучиња повторно ќе изгледа сосема ново. Задолжителен Валјак За Коса За Домашни Миленици За Сопствениците На Домашни Миленици - овој валјак за коса за кучиња ви носи мир на умот.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди