.

.

New
Спектрафлекс Фатсо Флекс Десно Агол Инструмент Кабел, 21 Нога, Сина

Спектрафлекс Фатсо Флекс Десно Агол Инструмент Кабел, 21 Нога, Сина

DEN 1103.20

Тековен
Во продавницата

20 AGG Ултра Чист Бакар Центар Диригент 100% Покриеност На Бакар и Проводен Полимерен Штит. Цврсти Конектори Со Високи Перформанси. Направено ВО САД-Доживотна Гаранција. Фатсо-Флекс е верзија со поголем дијаметар на Нашиот Оригинален Сериски кабел, со малку нешто дополнително.Ние ја вклучуваме ексклузивната Технологија За Повеќеслојни Плетенки Спектрафлекс за крајна флексибилност и намалување на бучавата при ракување. Дополнителните слоеви ја обезбедуваат изолацијата потребна за елиминирање на микрофониката со голем волумен и квичење. Ако играте навистина гласно, ви треба Фатсо-Флекс. Гордо направени во САД.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди