.

.

New
МИАШУИ Мажи Трчање Кошула Менс Лето Мода Секојдневен Круг Вратот Мал Печатење Маица Краток Долг Ракав Тренингот Кошули За

МИАШУИ Мажи Трчање Кошула Менс Лето Мода Секојдневен Круг Вратот Мал Печатење Маица Краток Долг Ракав

DEN 96.96

Тековен
Во продавницата

100% обична ткаенина Произведено во САД и Увезено. 7-15 дена испорака. ①Материјал Е Изработен Од Висококвалитетни Материјали, Доволно Издржлив За Вашето Секојдневно Носење. Одлични Карактеристики : Модниот Дизајн Ве Прави Попривлечни. ●Прилики}Машката Маица е Одличен Избор за Работа, Одмор, Состанок, Забава и Секојдневно Носење. ●Големина●Ве Молиме Погледнете Ја Табелата Со Големини На Сликата Пред Да Поставите. Машка Кошула За Трчање Машка Летна Мода Секојдневна Маица Со Мал Принт Со Мал Принт Кратки Кошули За Вежбање Со Долги Ракави За Менсезона : Сите сезони Пол : Мажи Прилика : Дневен И забавен Стил : Мода И Слободно Време Материјал : Обична Ткаенина Тип На Шема : печатена должина на Ракавот : Кратко Вклопување : Одговара за големината Што добивате : 1 ПАРЧИЊА МАИЦА Боја : Сина | Големина : Х-Големите Промоции може да варираат во зависност од бојата/големината.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди