.

.

New
HP ProDesk 600 G3 МАЛА Форма Фактор КОМПЈУТЕР, Intel Core quad i5 6500 до 3,6 GHz, 16GB DDR4, 1TB SSD, WiFi, BT 4.0, VGA, DP, Победа 10 Pro 64-Поддршка на повеќе Јазици англиски/шпански/француски

HP ProDesk 600 G3 МАЛА Форма Фактор КОМПЈУТЕР, Intel Core quad i5 6500 до 3,6 GHz, 16GB DDR4, 1TB SSD, WiFi, BT

DEN 2128.00

Тековен
Во продавницата

Овој Сертифициран реновиран производ е тестиран и сертифициран да изгледа и работи како нов Процесот на реновирање вклучува тестирање на функционалноста, основно чистење, инспекција и препакување. Производот бродови со сите релевантни додатоци, минимум 90-дневна гаранција, и може да пристигне во генеричка кутија. Само изберете продавачи кои одржуваат бар со високи перформанси може да понудат Сертифицирани Обновени производи на . HP prodesk 600 G3 Мала Форма Фактор Високи Перформанси Бизнис Десктоп Компјутер. Intel Quad Core i5-6500 до 3,6 GHz. 16 G DDR4, 1 TB SSD, Wi Fi, БТ 4. Виндоус 10 64 Бит-Мулти-јазик поддржува англиски/шпански/француски.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди