.

.

New
адидаснкст ПРМ М СХРТ

адидаснкст ПРМ М СХРТ

DEN 0.33

Тековен
Во продавницата

Полиестер, Мрежа Намалување на обрачот во фокусирана удобност со Тимот на адидас N3xt Премиер Игра Шорцеви. Дизајнирани со перфорирани панели и мрежест појас, овие шорцеви ве одржуваат ладни додека ставате кофи за време на топло време. Мрежестиот појас помага да останете суви. Цртежот на еластична половина се прилагодува на вас. 100% рециклирана полиестерска мрежа.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди