.

.

New
Пингјонгчанг Магнетни Двојки Ѓердан Јин Јанг Нараквица Сет Магнет Појавување Ѓердан Љубов Срце Приврзок Ѓердан За Парови Природен Камен Мушка Нараквица Бфф Прија

Пингјонгчанг Магнетни Двојки Ѓердан Јин Јанг Нараквица Сет Магнет Појавување Ѓердан Љубов Срце Приврзок Ѓердан

DEN 63.84

Тековен
Во продавницата

Една нарачка вклучува 2 парчиња соодветни ѓердани и 2 парчиња нараквици од кабел за парови Значаен дизајн на јин јанг, приврзок Јин и Јанг убаво се вклопуваат заедно, како слатката врска помеѓу љубовникот или најдобриот пријател, симболизираат љубов или пријателство. Јин Јанг ѓердан и нараквица може. Се состои од две соодветни полу-срца, секое инкрустирано со магнет, магнетниот ѓердан автоматски ќе се привлекува едни со други секогаш кога ќе се приближи приврзокот за срце.Исто како и вашата љубов кон него/неа.Луѓето кои се сакаат секогаш ќе бидат блиски, дури и љубов на далечина. Љубов Срце Приврзок 0,78 "*0,35 "(20*9мм); Должина на восок јаже : 22,5 "-24"; сребрен синџир должина : 17,5". 8 мм/ 0,31 инчи во дијаметар, а нараквицата е приближно 18 см/ 7,09 инчи. Кога сте длабоко заљубени во неа/него и сакате да и дадете подарок, овој соодветен сет за ѓердан и нараквица ќе биде најдобриот избор. Кога ги носите, можете да се сеќавате на едни со други ветувања и длабока љубов. Дојдете со прекрасни кадифени кеси, совршени за вашиот сопруг/сопруга,. МАГНЕТЕН ЃЕРДАН ЗА ПРИЈАТЕЛСТВО : Специјални И Слатки ѓердани за пријателство, кои доаѓаат со пар нежно магнетно ѕвоно што меѓусебно привлекување кога се приближувате. [Нашите патишта може да се менуваат како што животот продолжува, но врската меѓу нас останува засекогаш силна.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди