.

.

New
Ликијами (3in1 За Samsung Galaxy S22 Случај Срце Жени Девојки Симпатична Девојка Girетски Трендовски Луксузни Убава Со Јамка Телефон Случаи Црна И Позлата Љубов Срца Покритие+

Ликијами (3in1 За Samsung Galaxy S22 Случај Срце Жени Девојки Симпатична Девојка Girетски Трендовски Луксузни Убава

DEN 2.00

Тековен
Во продавницата

КОМПАТИБИЛНИ МОДЕЛИ : тој е компатибилен само Со Samsung Galaxy S22 5 G (6,1 инчи), не е компатибилен со други модели ЦЕЛОСНА ЗАШТИТА На ТЕЛОТО : куќиштето Samsung Galaxy S22 е изработено од квалитетен материјал TPU, мек тенок и лесен. Четирите агли имаат испакнати рабови обезбедува заштита од испакнатини и шокови, зајакнување на анти-капка. Лесно се чисти и лесен за инсталирање. ПОЗЛАТА ЉУБОВ СРЦЕ : овој уникатен прекрасен позлатен љубовен дизајн на срцето со ремен за прст, ја прави Вашата Галаксија С22 попривлечна. Работ на куќиштето на телефонот е дизајниран со луксузни галванизирани златни линии, што е стилски убаво. ЈАМКА ЗА ПРСТИ : случајот Галакси С22 со држач за ремени за прсти, ви овозможува Да го поставите Вашиот Самсунг С22 на два ангели, обезбедувајќи повеќенасочна положба и ослободувајќи ги рацете. Тоа е исто така одличен држач за зафат. КУТИЈА ЗА ПОДАРОЦИ : оваа фунда пара Галакси С22 ќе биде спакувана во прекрасна кутија за подароци, во оваа кутија, можете да добиете : 1 * куќиште С22, 1*заштитник на екранот и 1* нараквица за срце, тоа е добар подарок за вашето семејство и пријатели. КОМПАТИБИЛНИ МОДЕЛИ : тој е компатибилен само Со Samsung Galaxy S22 5 G (6,1 инчи), не е компатибилен со други модели. ЦЕЛОСНА ЗАШТИТА На ТЕЛОТО : куќиштето Samsung Galaxy S22 е изработено од квалитетен материјал TPU, мек тенок и лесен. Четирите агли имаат испакнати рабови обезбедува заштита од испакнатини и шокови, зајакнување на анти-капка. Лесно се чисти и лесен за инсталирање. ПОЗЛАТА ЉУБОВ СРЦЕ : овој уникатен прекрасен позлатен љубовен дизајн на срцето со ремен за прст, ја прави Вашата Галаксија С22 попривлечна. Работ на куќиштето на телефонот е дизајниран со луксузни галванизирани златни линии, што е стилски убаво. ЈАМКА ЗА ПРСТИ : случајот Галакси С22 со држач за ремени за прсти, ви овозможува Да го поставите Вашиот Самсунг С22 на два ангели, обезбедувајќи повеќенасочна положба и ослободувајќи ги рацете. Тоа е исто така одличен држач за зафат.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди