.

.

New
2005-2023 Кавасаки мазга 600 610 СХ КАФ 400 Оем Комплет За Промена На Маслото КАВ05

2005-2023 Кавасаки мазга 600 610 СХ КАФ 400 Оем Комплет За Промена На Маслото КАВ05

DEN 361.60

Тековен
Во продавницата

Видете Опис За Опремување На Возилото Моторно Масло со 4 Удари (10 W40). Филтер За Масло Од Канистер. К61021-204А, 49065-7010, 11009-2175. Сите наши предмети се на залиха и подготвени за испорака! Оригиналниот Комплет За Промена На Маслото КАВАСАКИ ОЕМ вклучува : 2-Кавасаки 1 Литарско Шише 4-Тактно Моторно Масло К61027-300-01К 1-Филтер За Масло Кавасаки 49065-0724 1-Заптивка Кавасаки 11009-2175 Заменет Број На Дел : 49065-7010 Нафта заменето од : К61021-204А ОПРЕМА ЗА ВОЗИЛА : 2005-2016 Кавасаки Мазга 600 2005-2016 кавасаки мазга 610 2017-2023 Кавасаки Мазга Sx Бесплатен Превозот Во Континенталниот Дел На Сад. Ве молиме контактирајте со сите прашања. Враќање од било која причина, ако не е задоволен.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди