.

.

New
СА106 Детска Големина 47мм Одговара Над ОТГ Поларизирани Очила За Сонце

СА106 Детска Големина 47мм Одговара Над ОТГ Поларизирани Очила За Сонце

DEN 159.20

Тековен
Во продавницата

Можете да ја вратите оваа ставка од која било причина : без трошоци за испорака Предметот мора да се врати во нова и неискористена состојба. Одете На Вашите Нарачки за да започнете со враќање. Печатете ја етикетата за враќање на превозот. Можете да ја вратите оваа ставка од која било причина : без трошоци за испорака. Предметот мора да се врати во нова и неискористена состојба. Одете На Вашите Нарачки за да започнете со враќање. Печатете ја етикетата за враќање на превозот. Пластична рамка. антирефлектирачка леќа. Ув Заштита слој слој. Ширина на објективот : 47 милиметри. Големина : 4 7/8" (123мм) х 1 5/8" (41мм). Големина : 4 7/8" (123мм) х 1 5/8" (41мм). 100% Protection И УВБ Заштита. Поларизирани Леќи. Можете да ја вратите оваа ставка од која било причина : без трошоци за испорака. Предметот мора да се врати во нова и неискористена состојба. Одете На Вашите Нарачки за да започнете со враќање. Печатете ја етикетата за враќање на превозот. Детска големина унисекс носете ги очилата за сонце.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди