.

.

New
Којорад А2890 Радијатор

Којорад А2890 Радијатор

DEN 2.67

Тековен
Во продавницата

Одговара на 07-12 Тојота Јарис 1,5 Л/08-12 Потомство хд 1,8 Л НА Ое Дел Број 16400-21300. Којо ја води индустријата за радијатори по квалитет, перформанси и опрема. Инженерите од којо внимателно ги дизајнираат радијаторите кои нудат вистинска инсталација За приклучок и играње Без дупчење, сечење, преместување или истегнување за да ги натераат нивните радијатори да се вклопат правилно.Овие радијатори ЗА замена НА ОЕМ Којо имаат пластични крајни резервоари со алуминиумско јадро, што овозможува исплатлива опција во споредба со ЕДИНИЦИТЕ ОЕМ. Одговара на 08-12 Scion x D 1,8 L I4 на 07-12 Toyota YARIS 1,5 L I4 НА.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди