.

.

New
ZGJHFFF Мултимедија 2.1 Десктоп Компјутер Звучник ПРЕДВОДЕНА Светлина Тешки Бас Сабвуфер Насловна USB Напојување ЗА КОМПЈУТЕР Лаптоп Мобилен Телефон

ZGJHFFF Мултимедија 2.1 Десктоп Компјутер Звучник ПРЕДВОДЕНА Светлина Тешки Бас Сабвуфер Насловна USB Напојување

DEN 8633.12

Тековен
Во продавницата

Богат бас, стерео Постојат независна контрола на јачината на звукот, контрола на басот и контрола на високи тонови на звучникот , што може лесно и погодно да ја прилагоди јачината на звукот. USB приклучок и игра. Опремен Со Приклучок За Дискови У, можете директно да пуштате музика преку Дискот У. Уживајте во музиката засекогаш! Тоа не е само компјутерски звучник, бидејќи може да се репродуцира на многу начини. Изгледот е чист и, комбинирајќи и практичност. Погоден за секоја работна површина, спална соба, канцеларија и други простории.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди