.

.

New
Нокмопо Формални Фустани За Жени Мода Со Долги Ракави Секојдневен Темперамент Лента За Пресечени Ленти Со Среден Долг В-Врат Фустан Со Долги Ракави

Нокмопо Формални Фустани За Жени Мода Со Долги Ракави Секојдневен Темперамент Лента За Пресечени Ленти

DEN 585.60

Тековен
Во продавницата

ТКАЕНИНА - овој фустан е изработен од 75% полиестер и 25% памучна ткаенина погодна за кожата Лесната ткаенина е мека и не проѕирна, еластичната ткаенина нуди голема удобност на вашата кожа во целата сезона. Карактеристики : Женски модерен фустан со долги ракави. Моден фустан со висок и низок раб; Опционално печатење во цврста боја; лесен мек памук и материјал од коноп; основниот симпатичен врв ја покажува вашата самодоверба и шармантен изглед. Мода и тренд, додадете прекрасни женски модни фустани за 2023 година во вашата гардероба, како и фустани со долги ракави неопходни за канцелариски празници и состаноци. Материјал Од Ткаенина : 95% Вискоза, 5% Спандекс.Изработени од Висококвалитетна Вискоза и висок Спандекс. Материјалот е лесен, многу течен и воздушен, мек и растеглив .Водич за перење : рачно/машинско перење ладно, сушење на воздух.Ќе се потрудиме да ажурираме нова боја, можете да ја додадете во вашата листа на желби за лесно пребарување. Повод : посоодветен е за секојдневно носење, класна забава, плажа, забава, шопинг, состаноци, вечера, патување, обврска, вечерно излегување, роденден, свадбени гости, годишнина враќање на училиште, роденден итн. Можете да носите високи потпетици, рамни чевли, дури и сандали во пролет и aut, како и хеланки и чизми. Многу е погодно за носење со некои додатоци или како пролетен и есенски фустан. Ова ќе биде добар подарок за вашата девојка или мајка. Уникатен дизајн : Летни Фустани За Сонце/ Врвен Фустан На Резервоарот Без Ракави/ Фустани Со Миди Бодикон За Жени/ Секси Фустан Со Исечоци/ Шуплив Фустан/ Фустани Со Страничен Шлиц. лабава фит фустан карактеристики секси v вратот, еднобојна,еластична деколте, симпатична возбуда ѕвонче ракав секси и секојдневен, елегантен, мини фустан. Чист ракав и дизајн на швајцарски точки додавајќи чувство на романса и елегантно на летниот фустан. Внимание : Добредојдовте ВО НОКМОПО!Ве молиме погледнете Ја Сликата Со Левата Големина пред да ја купите. Бидејќи различните бои на екранот на компјутерот се различни, бојата на вистинските производи може да биде малку поинаква од горната слика. Доколку имате какви било прашања во врска со нашите производи, слободно контактирајте не. Ние ќе ве контактираме што е можно поскоро за да ви обезбедиме подобри решенија.Ви благодариме за разбирањето. темно зелен фустан женски готски фустан макси фустани со долги ракави за жени макси фустани долги фустани за жени секојдневен свечен фустан плус големина светло сина породилна облека фустани за плус големина шифон фустани за деверуша за жени симпатичен црн фустан породилен фустан со долги ракави породилен фустан женски фустан со светки фустани за жени жолто здолниште цветен породилен фустан долг ракав долг фустан за жени зелен кариран фустан породилен фустан долг ракав жолт фустан скејтер фустан. Фустани од 50-тите за жени спандекс фустан зелени фустани за жени плисирано здолниште комплет коктел фустан за венчаници за жени 3/4 фустани со ракави за жени симпатичен фустан за мајчинство фустан за забава фустани за маици за жени до колена есенски фустани за жени 2022 фустан со а-линија за жени миди формален фустан плус големина свечен фустан фустан со едно рамо формални фустани за жени свадбен гостин портокал макси фустан за колена за жени фустан за рамо за жени макси фустани за жени мал бел фустан. фустан со кошула со копчиња фустан со џебови за жени црн плисиран фустан розово златен фустан за деверуша фустан без грб секси секојдневен фустан фустан за жени фенси фустан за жени есенски фустани за жени 2022 лежерно црвено плисирано здолниште фустан со долги ракави за жени фустан со 3/4 ракави за жени мини фустани за жени секси плус големина свечени фустани за жени црн жан здолништа за жени долго здолниште црни фустани за враќање светкав фустан. црн зимски фустан фустани со рамо фустани со долги ракави фустан со сина точка црвено здолниште со плиси жан фустани за жени 2022 здолниште со висок шлиц роденденски фустани за жени фустан со пад за жени фустан со долги ракави фустан до колена за жени елегантни фустани за жени фустан со лулашки црвени фустани за жени фустан со син фустан фустан со црн фустан со долги ракави свечен фустан за жени фустан со блуза фустан со дуксер женски зелен макси фустан за жени деверуша фустан.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди