.

.

New
Камелија Печатење Хавански Винил Налепница Хавански Куче Налепница Смешни Шеги 3Д Авто Налепница За Родителите Водоотпорен Автомобилски Налепница

Камелија Печатење Хавански Винил Налепница Хавански Куче Налепница Смешни Шеги 3Д Авто Налепница За Родителите Водоотпорен

DEN 0.33

Тековен
Во продавницата

● Висококвалитетни Отпечатоци : налепница За Автомобил Форте На Подарок За Печатење Камелија, хаванезе, осигурувајќи се дека секоја налепница за автомобил е создадена и произведена со најдобар квалитет на печатење Нашата технологија ЗА 3д печатење и нејзиниот капацитет да се справи со варијациите на боите ќе ги изнесат најреалните и најубавите дизајни!. ● Лесен За Нанесување : без Проблеми или комплицирани чекори, хавански магнет едноставно Излупете и Залепете. Нанесете на која било тврда мазна површина, вклучувајќи шофершајбна за автомобил, врата за автомобил, хауба, хартија, пластика, стакло, дрво, метал. ● Отпорен на вода и УВ : ние користиме трислојна технологија со горниот слој на ламиниране, што го прави подарокот ја сакам мојата хаванска налепница отпорна на вода. Многу од нашите клиенти среќно објавија дека ги поминале своите автомобили низ перални за автомобили со нивните налепници кои останале недопрени. ● Симпатична и Уникатна : нашиот хавански магнет за автомобили е убав, иако не може да ги покрие гребнатинките, исто така направете го вашиот автомобил поперсонализиран. Одлична идеја за подарок На Родендени, Свадби, Годишнини, Ноќта на Вештерките, Божиќ, Денот на Благодарноста. Совршен подарок за сите возрасти. € Среќен Загарантиран : ние секогаш сакаме да бидете целосно задоволни со услугата што ја нудиме. Доколку имате какви било прашања во процесот на употреба, слободно контактирајте не. Ние ќе одговориме на вашите прашања и ќе најдеме решение кое најмногу ви помага во рок од 24 часа. ● Висококвалитетни Отпечатоци : налепница За Автомобил Форте На Подарок За Печатење Камелија, хаванезе, осигурувајќи се дека секоја налепница за автомобил е создадена и произведена со најдобар квалитет на печатење. Нашата технологија ЗА 3д печатење и нејзиниот капацитет да се справи со варијациите на боите ќе ги изнесат најреалните и најубавите дизајни!. ● Лесен За Нанесување : без Проблеми или комплицирани чекори, хавански магнет едноставно Излупете и Залепете. Нанесете на која било тврда мазна површина, вклучувајќи шофершајбна за автомобил, врата за автомобил, хауба, хартија, пластика, стакло, дрво, метал. ● Отпорен на вода и УВ : ние користиме трислојна технологија со горниот слој на ламиниране, што го прави подарокот ја сакам мојата хаванска налепница отпорна на вода. Многу од нашите клиенти среќно објавија дека ги поминале своите автомобили низ перални за автомобили со нивните налепници кои останале недопрени. ● Симпатична и Уникатна : нашиот хавански магнет за автомобили е убав, иако не може да ги покрие гребнатинките, исто така направете го вашиот автомобил поперсонализиран. Одлична идеја за подарок На Родендени, Свадби, Годишнини, Ноќта на Вештерките, Божиќ, Денот на Благодарноста. Совршен подарок за сите возрасти. € Среќен Загарантиран : ние секогаш сакаме да бидете целосно задоволни со услугата што ја нудиме. Доколку имате какви било прашања во процесот на употреба, слободно контактирајте не. Ние ќе одговориме на вашите прашања и ќе најдеме решение кое најмногу ви помага во рок од 24 часа.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди