.

.

New
Ревеле: Пакување од 3 Бамбус Јаглен Четка За Заби

Ревеле: Пакување од 3 Бамбус Јаглен Четка За Заби

DEN 191.84

Тековен
Во продавницата

РАЧКИ ОД БАМБУС : Удобно дизајнираните рачки од бамбус погодни за земјата обезбедуваат оптимална брзина на четкање и овозможуваат максимален дофат на сите заби ВЛАКНАТА ВНЕСЕНИ СО ЈАГЛЕН : помагаат да се избелат забите со отстранување на наслаги и забен камен додека ефикасно се чистат забите и непцата. ПРИДОБИВКИ : Апсорбира бактерии со лош здив, Ги Отстранува Дамките, Влакната Од Јаглен, Еколошки, Ги Остава Забите Побели, Биоразградливи. ПОМАГА : Отстранете го таложењето на плаки додека истовремено спречувате заболување на непцата. Овие Revelé Бамбус Рачка Четка За Заби со нивните меки, јаглен влакната и лесно да се фати рачка, нежно чисти забите и да помогне да се отстрани таложење на плаки, додека спречување на заболување на непцата. Удобно дизајнираните рачки од бамбус погодни за земјата обезбедуваат оптимална брзина на четкање и овозможуваат максимален дофат на сите заби.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди