.

.

New
Шепа Браќа Закривени Лефти Удобностострага Смолкнување, 7.5

Шепа Браќа Закривени Лефти Удобностострага Смолкнување, 7.5

DEN 2.00

Тековен
Во продавницата

75" Закривена Лефти Смолкнување со прилагодувач на бирање и конвексни рабови. Јапонски кобалт 440С нерѓосувачки челик. Топчести лежишта за ултра непречено и тивко работење. Ergономски рачки со удобност зафат. Удобностостри Ножици Од Браќата Шепи беа развиени за професионалниот чувар и нудат највисоко ниво на квалитет, острина и удобност. Изработени Се Од Јапонски Нерѓосувачки челик КОБАЛТ 440С со цврстина На Роквел од 59-31. Тие имаат конвексни шупливи рабови на земјата и ergономски рачки со удобен зафат. Прилагодувач за бирање со топчести лежишта за ултра непречено и тивко работење. Секој пар доаѓа со куќиште, 2 заменливи придушувачи, 2 прстени со прсти, крпа за полирање и купон за острење од 3,00 долари.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди