.

.

New
БИЛИОТЕАМ 60 ПАРЧИЊА Мини 3 Инчни Мали Дрвени Лажици,Мали Мали Природни Дрвени Лажички За Дегустација На Сол За Сол Зачини Зачини Шеќер Кафе Мед

БИЛИОТЕАМ 60 ПАРЧИЊА Мини 3 Инчни Мали Дрвени Лажици,Мали Мали Природни Дрвени Лажички За Дегустација На

DEN 495.84

Тековен
Во продавницата

Материјал : Изработен од висококвалитетен дрвен материјал,лесен, издржлив и цврст, што е совршена алтернатива на пластичните лажици Големина : секоја лажица од мини дрво има должина од околу 2,95"/7,5 см, 0,94 " /2,4 см во дијаметар на тркалезната глава,мала и симпатична, соодветна големина за зачини и лажица сол. Карактеристика : површината на овие зачини лажици е добро полирана и нема бруси,не е лесна за деформација или кршење,погодна за носење и употреба. Лесно за чистење : овие мали дрвени лажици лесно се чистат и се користат повеќекратно,што ви е лесно и погодно да ги измиете со топла вода и мек сунѓер. Широка примена : овие мини дрвени лажици се широко користени за задоволување на вашите најмногу потреби,кои можат да се применат за зачини,млеко,чај,зачини,брашно,шеќер,сол,бибер,мед,сладолед и друг прав и течност,идеални за ресторани,кујни,забава,свадба и повеќе прилики. Широко се користи за задоволување на вашите најмногу потреби,што може да се примени за зачини,млеко,чај,зачини,брашно,шеќер,сол,бибер,мед,сладолед и друг прав и течност,идеален за ресторани,кујни,забава,свадба и повеќе прилики.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди