.

.

New
ПСЦ CH100GE120 Гравитација Конвекција Инкубатор, Дигитални, Со Тајмер, 102l, 120V, 50/60 Hz, 36.81 Висина, 25.83 Широк, 21.38 Должина, 5-70 Степен C, 3.6 cu. фт.

ПСЦ CH100GE120 Гравитација Конвекција Инкубатор, Дигитални, Со Тајмер, 102l, 120V, 50/60 Hz, 36.81 Висина, 25.83 Широк,

DEN 2927.84

Тековен
Во продавницата

Капацитет од 100 литри Вклучува различни безбедносни карактеристики како што се : над контролер на температура, вградена функција за тајмер за аларм за сирена, аларм за отворена врата. 2 жица нерѓосувачки челик полици се вклучени со цел. Максималниот капацитет на полицата е 15 полици. (Нарачајте дел # Chws100 за дополнителни полици). Гравитација конвекција инкубатор. Целосно дигитален со тајмер и аларм.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди