.

.

New
12 парчиња Лента За Глава Еластична Бебешка Лента За Глава Бебе Со Новородени Лакови За Коса За Мали Бебиња Девојчиња Доенчиња

12 парчиња Лента За Глава Еластична Бебешка Лента За Глава Бебе Со Новородени Лакови За Коса За Мали Бебиња Девојчиња

DEN 3.00

Тековен
Во продавницата

Висококвалитетен материјал : овие ленти за коса се изработени од памук и полиестер, кој е мек и дише и еластичен за носење,добро ја држат вашата коса на место и можете удобно да ги носите,нема да остават трага на главата на детето Големина на лентата за глава : приближно 7,87"(20 СМ)*2,36"(5 СМ),обем на лента за глава : приближно 9,84(25 см),совршен за 0~8 години,погоден за сите новородени лакови. Повеќе Класични Бои : нашите ленти за глава за девојчиња имаат 12 светли бои, овие ленти за глава за девојчиња може да се совпаднат со која било облека за да ја направат облеката за бебиња поделикатна и шармантна. Дизајн на лента за коса за зајаци : овие ленти за глава за девојчиња се направени со фина рака,меки и нема да паднат,убави и привлечни, тие се идеални за новороденчиња. Погоден за различни прилики : разновидноста на бои лакови за коса совршени за роденденски забави, семејна фотографија, тушеви за бебиња, подароци за бебиња, Божиќ итн.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди