.

.

New
Плишано Мече Дизајн Сипи Чаша-Симпатична Бебе Сипи Чаша-Графички Сипи Чаша

Плишано Мече Дизајн Сипи Чаша-Симпатична Бебе Сипи Чаша-Графички Сипи Чаша

DEN 1083.20

Тековен
Во продавницата

Малите деца можат да пијат Од Плишано Мече Дизајн Голтка Чаша без правење хаос со оваа чаша Има easyономски дизајн кој е лесен за разбирање. Отпорен на залак, подигнат излив за лесно пиење, промовирање на безбедно, независно пиење. Отпорен на истурање, мекиот излив е дизајниран да биде нежен за непцата додека ги учи бебињата да пијат од чаша. Чашата без токсини е направена со материјали со врвен квалитет, така што ќе можете лесно да знаете дека вашето малечко е безбедно!. Графички Голтка Чаша е направен од нерѓосувачки челик, тоа е двоен ѕид дизајниран. Затоа е добро за одржување на вашите пијалоци топли или ладни долго време. Симпатична Бебешка Шолја Е дизајнирана и отпечатена Во Калифорнија.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди