.

.

New
Лд Компатибилен Замена Мастило Кертриџ За Брат LC61BK

Лд Компатибилен Замена Мастило Кертриџ За Брат LC61BK

DEN 1188.80

Тековен
Во продавницата

Принос на страница : 450 По Рок На траење на кертриџот : 36 месеци по кертриџ Ние нудиме молскавично брза испорака на сите нарачки за снабдување со печатење и инк-џет фото-хартија. Употребата на касети за замена на лд и тонер не ја поништува гаранцијата за печатачите. Сите лд брендирани производи се поддржани од 100% задоволство и доживотна гаранција. За употреба во следниот Брат DCP И Mfc Печатачи : 165c, 375 CW, 385 CW, 395 DN, 858 CW, J125, J140 W, 250 C, 255 CW, 290 C, 295 CN, 490 CW, 495 CW, 5490 CN, 5895cw, 790 CW, 795 CW, 990 CW, ј220, Ј265в, ј270в, ј410в, Ј415В, Ј615В.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди