.

.

New
ЛАЏИАО усфужонгфу-САД Пет Јака Снегулка Шема Миленичиња Чешлање Прилагодливи Мода Мачка Ѓердан Јамка Со Ѕвонче Мачки Снабдува Миленичиња Мачка Јака Снегулка

ЛАЏИАО усфужонгфу-САД Пет Јака Снегулка Шема Миленичиња Чешлање Прилагодливи Мода Мачка Ѓердан Јамка Со Ѕвонче Мачки

DEN 2.67

Тековен
Во продавницата

Произведен со материјал за избор и фина изработка, јаката за миленичиња е мека, пријателска за кожата, не е безопасна за влакната на домашните миленици И прилагодливиот дизајн на бравата го олеснува носењето и гарантира дека јаката за миленичиња ќе го одржува вратот на вашето домашно милениче удобен и не затегнат. Карактеризирана со шарен принт од снегулки и дизајн на решетка, јаката за миленичиња е совршена за да одговара со друга облека за миленичиња и ќе го направи вашето домашно милениче пошармантно, модерно и привлечно. Многу е погодно за носење мачки за одмор, фестивал, секојдневен живот, забава итн. Постојат 2 големини на производот за избор : С, М. јаката за миленичиња е изработена од врвна ткаенина. Опис : Произведен со материјал за избор и фина изработка, јаката за миленичиња е мека, пријателска за кожата, не е безопасна за косата на домашно милениче. И прилагодливиот дизајн на бравата го олеснува носењето и гарантира дека јаката за миленичиња ќе го одржува вратот на вашето домашно милениче удобен и не затегнат.Карактеризирана со шарен принт од снегулки и дизајн на решетка, јаката за миленичиња е совршена за да одговара со друга облека за миленичиња и ќе го направи вашето домашно милениче пошармантно, модерно и привлечно.Јаката за миленичиња е изработена од врвна ткаенина.Постојат 2 големини на производот за избор : И, M.It е многу погоден за носење мачки за одмор, фестивал, секојдневен живот, забава итн.Име на ставка : Пет Јакарматеријал : Ткаенина : Повеќебојни карактеристики : Прилагодливи, Меки, Убави Детали За Големината : Големина : С, Обем На Вратот : 20см-28см/7,87"-11,02" (Прибл.) Големина : М, Обем На Вратот : 25см-33см/9,84"-12,99" (Прибл.) Забелешки : овој производ се сече со машина за калико и моделот може да биде различен.Ве молиме погледнете ја нашата табела со големини и изберете ја вистинската големина.Поради разликата во поставувањето на светлината и екранот, бојата на предметот може да биде малку поинаква од сликите.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди