.

.

New
Siskiyou Спортски Нфл Унисекс 3 компјутер Скара Сет И Чип Клип

Siskiyou Спортски Нфл Унисекс 3 компјутер Скара Сет И Чип Клип

DEN 943.84

Тековен
Во продавницата

Увезени Официјално лиценциран Нфл Производ Лиценца : Siskiyou Тока. 420 одделение нерѓосувачки челик скара во собата за отворено настани. Сетот за скара вклучува : шпатула со отворач за шишиња и назабен раб, вилушка и клешти. Доаѓа со магнет со клип широк 2 инчи, со отворач за шишиња на задната страна. Секој обожавател би бил горд што го има овој сет.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди