.

.

New
Машки Шорцеви, Кошаркарски Шорцеви За Мажи Со Џебови, Ретро Мрежести Шорцеви Активни Атлетски Перформанси Шорцеви За Вежбање Во Теретана

Машки Шорцеви, Кошаркарски Шорцеви За Мажи Со Џебови, Ретро Мрежести Шорцеви Активни Атлетски Перформанси Шорцеви

DEN 543.84

Тековен
Во продавницата

100% Полиестер Затворање на врвка. УДОБНО ВКЛОПУВАЊЕ : Еластичниот појас, прилагодливиот кабел за влечење и лабавото вклопување обезбедуваат дополнителна удобност. Ткаенина за дишење која обезбедува одлична функционалност за вентилација за да ви помогне да го одржите вашето тело без пот. СТИЛ : Се Одликува со два странични џебови, црно тело и акценти во боја на контраст во тимски бои. МАТЕРИЈАЛ : Изработен Од дише, фитил од влага, поли птичја мрежа за очи, Полиестер. Совршен за дневна или празнична облека. ДЕТАЛИ : Висококвалитетни шорцеви на вашиот омилен тим.Совршен за џогирање, спорт, вежбање, лежење низ куќата,одличен роденденски подарок, Новогодишни подароци. Кошаркарски шорцеви за мажи кои се одлични за вежбање, тренинг, вежбање, фитнес, трчање, теретана, бодибилдинг, бокс, џогирање, пешачење, качување, возење велосипед, возење велосипед, секојдневни активности на отворено и затворено и спорт.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди