.

.

New
Детското Место Дете Момчиња Долги Ракави Копче Надолу Кошула

Детското Место Дете Момчиња Долги Ракави Копче Надолу Кошула

DEN 210.88

Тековен
Во продавницата

100% памук Затворање на копчето. Машинско Перење. КОШУЛА СО КОПЧИЊА-класичен стил што може да се облече нагоре или надолу. ТКАЕНИНА-Изработена од 100% памучен поплин. Затворање-копче напред. ДИЗАЈН-Се Одликува со зашилена јака, долги ракави со копчиња за навивање, џеб на градите, заоблен раб на кошулата и кариран. ДЕТСКОТО МЕСТО-ние нудиме огромен избор на детска облека! Купувајте ни фармерки, шорцеви, хеланки, чинос, поло маици, фустани, пижами и додатоци.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди