.

.

New
Driftx Перформанси, Багажникот Спојлер крило одговара За Компатибилен со За 2011- Scion tC Ое-Стил Вистински Јаглеродни Влакна Задниот Багажникот Спојлер Крило

Driftx Перформанси, Багажникот Спојлер крило одговара За Компатибилен со За 2011- Scion tC Ое-Стил Вистински

DEN 2575.84

Тековен
Во продавницата

Fitment : Одговара За Компатибилен со 2011-2016 Scion t C ●Пакетот вклучува : 1 х Заден Спојлер. ●Завршна Површина : 100% Вистински Јаглеродни Влакна. €Предности : Лесна инсталација (Потребна Е Професионална инсталација ). Известување : 100% Гарантирана Политика За Враќање! Ако не сте задоволни со купувањето, ве молиме контактирајте не прво и ние ќе го решиме вашето прашање во рок од 24 часа. Fitment : Одговара За Компатибилен со 2011-2016 Scion t C. ●Пакетот вклучува : 1 х Заден Спојлер. ●Завршна Површина : 100% Вистински Јаглеродни Влакна. €Предности : Лесна инсталација (Потребна Е Професионална инсталација ). Известување : 100% Гарантирана Политика За Враќање! Ако не сте задоволни со купувањето, ве молиме контактирајте не прво и ние ќе го решиме вашето прашање во рок од 24 часа. ?Погоден За : Компатибилен со 2011 2012 2013 2014 2015 2016 Scion tc ?Содржина на пакетот : 1 х инструкциите За Инсталација На Задниот Спојлер не се вклучени во овој пакет ?Карактеристики : 100% Сосема Ново што никогаш не било користено или инсталирано Му Дава На Вашето Возило Спортски Изглед Дава Подобра Аеродинамика За Вашето Возило Лесна инсталација (Потребна Е Професионална инсталација ) ?Завршна Површина : Изработена Од Висококвалитетни Целосни Јаглеродни Влакна.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди