.

.

New
Пурина Еден Класичен Мелено Говедско Месо и Кафеав Ориз Влез За Возрасни Влажна Храна За Кучиња - 13 мл. Лименки

Пурина Еден Класичен Мелено Говедско Месо и Кафеав Ориз Влез За Возрасни Влажна Храна За Кучиња - 13 мл. Лименки

DEN 1.67

Тековен
Во продавницата

Дванаесет (12) 13 мл Конзерви - Пурина Една Класична Мелено Говедско Месо и Кафеав Ориз Влегуваат Во Влажна Храна За Кучиња За Возрасни. Вистинското говедско месо е состојка број еден во оваа влажна храна за кучиња. Направени без пченка, пченица, соја или живина нуспроизводи. Содржи 0 проценти полнила, што значи дека секоја висококвалитетна состојка има своја цел. Природната храна за кучиња со додадени витамини, минерали и хранливи материи им обезбедува на возрасните кучиња 100 проценти целосна и избалансирана исхрана.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди