.

.

New
Skechers Унисекс - Дете Microspec Макс Патики

Skechers Унисекс - Дете Microspec Макс Патики

DEN 1.67

Тековен
Во продавницата

Произведено во САД или Увезено Полиуретански ѓон. Лесен дизајн на патики во стил на лизгање. Видлив среден ѓон со воздушно амортизирање. Дише мрежа и синтетички горниот дел. Амортизирана влошка за удобност. Истегнете го предниот дел со кука и ремен за јамка. Флексибилен надворешен ѓон за влечење. Машина за перење. Скечери (Р) детали за логото.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди