.

.

New
Шпатула За Убавина тапеерникс, 4 Парчиња Мала Шпатула Мини Шпатула За Козметички Лосион Шпатула За Шминка, Последна Капка Мала Шпатула За Шминка И Кујнска тегла, шп?

Шпатула За Убавина тапеерникс, 4 Парчиња Мала Шпатула Мини Шпатула За Козметички Лосион Шпатула За Шминка,

DEN 3.33

Тековен
Во продавницата

●Шпатула со последна Капка● Мини шпатула за козметика со 4 парчиња ви помага да стигнете до дното високи и кратки шишиња за кујнски производи за убавина кои лесно можат да го извадат и соберат заробениот производ ●Лесно За Гребење● малиот мек силикон од шпатула се прилепува на сите ѕидови од пластични или стаклени шишиња, лесно стружејќи ги преостанатите материи на ѕидовите секоја капка. €Лесно За Чистење Q мини шпатула силикон со едноделен беспрекорен силиконски дизајн спречува таложење на џем и шминка безбедно и здраво. само исплакнете со вода и безбедна машина за миење садови. ●Бесконечна Можност< шпатулите за шминка за повеќекратна употреба можат да се користат со креми за лице, серуми, темели, навлажнувачи, производи за сончање, шминка, третмани за коса и многу повеќе. ●Користете со q : 1 x Голема Шпатула За Убавина( 12 инчи ),1 x силиконска шпатула за депилација( 9 инчи ),1 x Мала Шпатула( 6 инчи), 1 x Мини Шпатула( 6 инчи).

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди